Important Notice

Javascript must be enabled to view this website, please enable Javascript and reopen our website.
Skip to main content

Najważniejsze informacje:

Z radością ogłaszamy połączenie Spencer Savings Bank i Banku Wawel, które nastąpiło 26 marca 2018 roku. To połączenie dwóch banków, o równym oddaniu dla klientów i lokalnej społeczności. Przez ponad 75 lat Spencer był jednym z najsilniejszych lokalnych banków, godnie i rzetelnie obsługując klientów. Mając 2,6 miliarda dolarów w zasobach, 21 oddziałów i zespół prawie 300 oddanych pracowników, Spencer posiada finansową siłę oraz możliwości, aby zaspokoić wszelkie potrzeby bankowe.

Obydwa banki są zaangażowane w realizację połączenia tak płynną, jak to tylko możliwe. Klienci otrzymają specjalny informator w czerwcu 2018 r. – czyli przed ostatecznym połączeniem w lipcu – zawierający ważne dane oraz daty. Państwa konta przeniesione zostaną do Spencer Savings Bank bez konieczności dodatkowych czynności z Państwa strony i nie wpłynie to na istniejące pożyczki – ich oprocentowanie i warunki. Wraz z postępującą realizacją połączenia, będziemy Państwa o wszystkim informować.

Serdecznie dziękujemy za możliwość zostania Państwa zaufanym partnerem w bankowości. Mamy nadzieję służyć finansowym potrzebom Państwa przez wiele lat.

Klienci powinni w dalszym ciągu załatwiać sprawy w swoim oddziale banku Wawel, aż do końca lipca, gdy nastąpi połączenie ze Spencer Savings Bank.

Klienci odczują tylko minimalne zmiany przy codziennych operacjach bankowych. Dzięki podobieństwu modelu biznesowego banków, spodziewane jest bardzo płynne ich połączenie.

Przewidujemy ponadto, że klienci banku Wawel otrzymają teraz bardziej wszechstronny zakres usług bankowych.

W lipcu, Państwa konta staną się po prostu kontami banku Spencer. Nie zmieni się oprocentowanie pożyczek ani warunki dotyczące kont. Nie muszą podejmować Państwo żadnych kroków ze swojej strony.

W obecnej chwili nie przewidujemy zmiany numerów. Poinformujemy Państwa, jeżeli taka zmiana będzie miała nastąpić.

Istnieją niewielkie różnice pomiędzy bankami Wawel oraz Spencer Savings Bank. Klienci banku Wawel otrzymają konta banku Spencer, które są najbardziej zbliżone w obsłudze i możliwościach do ich obecnych kont. O ewentualnych zmianach w kontach poinformujemy Państwa z odpowiednim wyprzedzeniem.

Mogą Państwo wciąż używać swojej karty ATM z banku Wawel. Kiedy systemy obydwu banków zostaną połączone w lipcu, otrzymają Państwo nową kartę ATM lub debetową.

Nie. Numery kont nie są zmieniane, w związku z tym nie trzeba dokonywać żadnych zmian w instrukcjach dotyczących bezpośrednich wpłat. Ewentualne zmiany zostaną ogłoszone przy zmianie kont.

Połączenie banków nie będzie miało żadnego wpływu na dotychczasowe oprocentowanie i warunki istniejących pożyczek.

Proszę w dalszym ciągu używać posiadane czeki. Jeżeli będą chcieli Państwo zamówić dodatkowe czeki, proszę kontaktować się z nami pod numerem 1-800-363-8115 po 23 lipca 2018 roku, a dokonamy odpowiedniego zamówienia.

Siedziba główna Spencer Savings Bank znajduje się przy River Drive, w Elmwood Park, NJ.

Spencer Savings Bank zaoferuje więcej innowacyjnych produktów, konkurencyjne ceny, elastyczność, decyzje podejmowane na miejscu i rozległą wiedzę, nieporównywalną z żadnym innym bankiem w naszej okolicy.

Dla wygody klientów, mamy więcej oddziałów oraz maszyn ATM. Szeroki wybór naszych produktów i usług jest podobny jak w największych bankach regionalnych i ogólnokrajowych. Nasze możliwości elektroniczne są mocną stroną i pozwalają na korzystanie z bankowości w każdym punkcie świata. Wyróżnia nas sposób, w jaki udostępniamy nasze produkty i usługi. Wiążemy się z naszymi klientami, poświęcając im uwagę osobistą i poznając ich potrzeby oraz finansowe marzenia o przyszłości.

Spencer Savings Bank ma wielu pracowników mówiących po polsku. Są oni wielojęzyczni i bez przeszkód zrealizują twoje potrzeby, więc poczujesz się jak u siebie. Jesteśmy dumni z powiązań ze społecznością polską, jak również z wieloma innymi w miastach, które obsługujemy. Jesteśmy aktywnie zaangażowani w różnorodną działalność przez cały rok, która pozwala nam dotrzeć i służyć klientom wielu kultur.

Z wszelkimi pytaniami mogą Państwo zwracać się do nas telefonicznie pod numerem 1-800-363-8115, od poniedziałku do piątku w godzinach 8am-8pm oraz w soboty w godzinach 8am-2pm.

Wszystkich pracowników banku Wawel, których Państwo znają od lat, będziecie w dalszym ciągu widzieć pracujących w Spencer Savings Bank.